Galerie

Drogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psy

Nie tylko fani wędkarstwa, ale także myślistwa, sportów wodnych oraz turystyki znajdą coś dla siebie w ten weekend na poznańskich targach. Targi czterech pasji wystartowały w piątek. W weekend na wszystkich obecnych będą czekały różne atrakcje.

Pokaz mody myśliwskiej, zawody w budowaniu ambon na czas, festiwal filmów wędkarskich czy konkurs na najładniejszego psa myśliwskiego oraz możliwość rozmowy ze znanymi wędkarzami - to wszystko czeka na pozna-niaków, którzy w weekend pojawią się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. A to w ramach odbywających się tam od piątku targów czterech pasji.

Jedną z największych gwiazd podczas targów będzie Jakub Vagner, znany m.in. z programu „Ekstremalne Połowy Jakuba Vagnera”, który można oglądać na kanale Discovery. W poszukiwaniu gigantycznych ryb odbył podróż przez mongolską puszczę czy rzekami Amazonii. Jego największe sukcesy to złowienie suma o wadze 110 kg, arapaimy ważącej 130 kg oraz suma goliata o wadze... 215 kg. Oprócz Jakuba Vagnera na targach pojawią się również inni znani wędkarze, tacy jak Jarosław Płochocki, Andrzej Walczak czy Krzysztof Charmuszko.

Zaproszeni goście będą mogli pokazać swoje umiejętności podczas pokazów, które odbędą się przy gigantycznym akwarium o pojemności 23 tys. litrów. Wyjątkowymi gośćmi będą jednak nie tylko wędkarze, ale również żeglarze, a wśród nich Janusz Tywoniuk, lekarz z Gosty-nia, który w lipcu 2015 roku ukończył swój rejs marzeń dookoła świata.

Na miłośników myślistwa czeka za to pokaz mody myśliwskiej. Pawilon 5A zamieni się w wybieg dla modelek i modeli, którzy zaprezentują najnowsze trendy odzieżowe dla myśliwych. Pokazy odbędą się zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Nie lada gratka czeka na fanów budownictwa. 13 i 14 lutego odbędzie się bowiem turniej budowania ambon. W zawodach wezmą udział drużyny składające się z 3-5 osób. Ich zadaniem będzie wykonanie ambony w ciągu dwóch godzin. Sędziowie będą oceniać estetykę, dokładność wykonania oraz czas realizacji projektu.

Niecodzienna atrakcja przewidziana jest dla miłośników zwierząt, którzy w sobotę mogą obejrzeć konkurs na najładniejszego psa myśliwskiego. Wśród zgłoszonych już zwierząt pojawiły się m.in. takie rasy jak seter szkocki, posokowiec hanower-ski, łajka zachodniosyberyjska czy posokowiec bawarski.

Targi czterech pasji to jednak nie tylko konkursy, pokazy czy wykłady. To przede wszystkim możliwość zobaczenia najnowocześniejszego sprzętu z dziedziny myślistwa czy wędkarstwa. I tak każdy z obecnych będzie mógł zobaczyć, jak wyglądają jachty za kilkaset tysięcy złotych, kilkunastometrowe wędki doszybkiego połowu czy modna odzież dla myśliwych.

1 / 30 Następne

Fot.: Waldemar Wylegalski

Drogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psy
Drogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psyDrogie łodzie, najdłuższe wędki i myśliwskie psy
Więcej na temat: RYBOMANIA, mtp poznań, tagi Poznań

Komentarze (1)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.